WEBDEV 20

WEBDEV, to potężne narzędzie do Internetu, pozwalające na szybkie i łatwe budowanie stron w oparciu o dane rzeczywiste i integracje z innymi narzędziami WINDEV. Za pomocą WEBDEV w łatwy sposób wygenerujesz kod PHP czy stworzysz stronę WEB 2.0 lub Ajax.

Buduj swoje strony internetowe, które w łatwy sposób połączysz z danymi z baz danych. W łatwy sposób stworzysz każdy serwis, który wymaga wymiany danych z użytkownikiem.

packages windev webdev windev mobile

NOWE FUNKCJE 22

922 new features      

Nowa wersja 22 daje Wam 922 nowych funkcji, które pozwolą Wam być jeszcze bardziej skutecznym w nowoczesnym świecie, który stale się rozwija.

Nowe elementy sterujące, wzmocniona wydajność, większa interoperacyjność, to części nowych 922 funkcji wersji 22. Zwiększmy doświadczenie biorąc korzyści z nowych technologii: to zaleta wersji 22.

Dzięki przejściu do wersji 22, aplikacje automatycznie zyskują na nowych możliwościach, szybkości i jakości, dostosowują się do ostatnich zmian technologicznych.

WINDEV 22, WEBDEV 22 i WINDEV MOBILE 22 to Twoje codzienne narzędzia. Dzięki nim Jesteś bardziej wydajny, Twoje prace są bardziej rozwojowe, mocniejsze i szybsze.
Nasz cel jest jasny: Twoja satysfakcja i sukces, we wszystkich środowiskach i dla wszystkich urządzeń.

Jesteśmy dumni z nowej wersji 22 ta wersja jest dla Ciebie koniecznością a wkrótce stanie się Twoją ulubioną.

 

ONI UŻYWAJĄ WINDEV

WSPARCIE TECHNICZNE

Skorzystaj z naszej wiedzy na temat WINDEV

consulting via video conferencing

Honda używa windev

WINDEV wspiera pracę firmy HONDA